KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599086
nr 1259 9086
monogransignerad, träd. Olja på pannå, 50x64
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:55:49
100 kr
400 kr